מירית פדלון ארזי מטפלת אודות

שמי מירית ארזי פדלון.
מטפלת, מרצה, חוקרת. כותבת.
מטפלת בפסיכודרמה אנרגטית, מרצה על השימוש במפות חשיבה ובעלת ניסיון של 14 שנים בניהול תחומי משאבי האנוש.
את כל הדברים האלו, יחד עם עולם רחב של השראות מבחוץ, יצקתי את הבלוג הזה.
מזמינה אותך לקרוא ולמצוא השראות קטנות וגדולות.

האור של הגוף מחקרים חדשים מתארים את הגוף ב"אור" קצת אחר…

ריפוי באמצעות אור (בדימיון או באמת) מוכר בקהילות הטיפוליות במשך שנים ארוכות. מחקרים, גישות חדשות ומאמרים רבים מתפרסמים מדי פעם בפעם ומחזקים את היתרונות המשמעותיים של אנרגיית האור לריפוי מחלות, בעיות רגשיות ותופעות רבות נוספות.
Hansa center (קנזס, ארה"ב) הוא מרכז בעל הכרה בינלאומית המתמחה בטיפול באנשים החולים במחלות כרוניות, בעודו עושה שימוש בשיטות ריפוי מגוונת ואחת מהן, היא השימוש באור. את המרכז ייסד ד"ר גרניגן, רופא מוכר וכירופרקט, ובאחת מהרצאותיו הוא מסביר על כוחו של אור בריפוי.
בהרצאה הנקראת "האור של הגוף" – The light of the body, הוא משתף במחקרים מהשנים האחרונות המוכיחים כיצד האטום, שהוא הבסיס לכל רקמה, דנ"א או כל חומר אחר בגוף האדם ובכלל, מורכב למעשה מאנרגיה של אור.
אטום מורכב מאלקטרונים ומגרעין, ומה שמחזיק או במילים שלו, "מדביק" את האלקטרונים לאטום הוא לא אחר מאשר אור. אנרגיה של אור.
ברגע שמבינים כי האלקטרונים נשלטים על ידי אור, מבינים שניתן לתמרן חומר בכלל ומערכת ביולוגית בפרט, על ידי השימוש באור.

אני מזמינה אתכם לצפות בהרצאה (היא קצת ארוכה) או רק להסתפק בפאנץ' שבעיניי בולט וצף מתוך התוכן העשיר של ד"ר גרניגן:

"מה שמחזיק מערכות ביולוגיות בכלל ואת גוף האדם בפרט, היא אנרגיה של אור. מכאן, שימוש באור יכול לשנות מערכות ביולוגיות בכלל ומערכות בגוף האדם בפרט".

בעולם הריפוי בוא אני עובדת, עובדים עם אנרגיה של אור דרך הדמיון, והרצאה כזו, הנותנת הסבר מדעי על תפקיד האור בגופנו מאפשרת גם את ההבנה כיצד ריפוי באמצעות אור יכול לרפא.

אולי חלק מכם ימצאו עניין נוסף בתכנים המפורסמים דרך מרכז Hansacenter שנמצא אמנם רחוק אבל מי יודע, אולי עליו הייתם צריכים בדיוק לקרוא עכשיו.

נשתמע,
מירית

להלן לינק למרכז Hansa center:
http://hansacenter.com/

להלן קישור לסרטון: https://www.youtube.com/watch?v=I5dHYulPBW8

 

 

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן